Приблизний час читання:3 хв

Google відмовилася від топової функції в нових Pixel

0

Google прийняла рішення про відключення функції автоматичної ретуші фотографій, зроблених на фронтальну камеру своїх нових смартфонів. За замовчуванням така обробка буде відключена на Pixel 5, Pixel 4a і Pixel 4a 5G – а причиною «даунгрейда» компанія назвала стурбованість користувачів тим, як вони виглядають.

Автоматичне ретушування селфі раніше було активовано в Pixel 4 – тоді представники Google відзначили, що для розуміння найкращого балансу обробки і підкреслення кращих рис зовнішності користувача компанія співпрацювала з весільними фотографами. Але тепер вендор віддав перевагу відмовити від ретуші, і в штатному додатку «Камера» на смартфонах Pixel 5, 4a 5G і 4a така «примусова» обробка знімків буде програмно відключена.

Google відмовилася від топової функції в нових Pixel

На думку співробітників Google, обов’язкове ретушування може вплинути на настрій користувача, стурбованого відповідністю заданим програмою «стандартом краси». У зв’язку з цим було прийнято рішення про зйомку без внесення будь-яких змін – власник нового смартфонів Pixel буде бачити себе на отриманому знімку немов у дзеркалі. При бажанні повернутися до старого формату фільтри ретуші можна активувати вручну в налаштуваннях камери.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут