Приблизний час читання:4 хв

Vivo випустила перший смартфон на Android 11, випередивши Google

0

Традиційно, найпершими пристроями з фінальною версією новітнього Android стають смартфони Google Pixel. Очікувалося, що так буде і з новими Google Pixel 4a 5G і Pixel 5, анонс яких відбудеться вже сьогодні. Але китайська Vivo вирішила зробити хід конем, випустивши модель Vivo V20, з коробки працює на базі новітнього Android 11. У прес-релізі вказується, що «серія V20 буде працювати на базі Android 11», виходячи з чого можна подумати про звичайний передчасним заявою бренду про майбутнє оновленні своїх пристроїв до актуальної версії Android, якби не одне але: Vivo V20 вже потрапив в руки індонезійських блогерів, які опублікували відеозапис розпакування.

На екрані налаштувань можна помітити, що смартфон і справді працює під управлінням Android 11 з версією SDK 30, що фактично робить його першим в світі новим апаратом, що вийшов з конвеєра з передвстановленим Android 11 (бета-версії Android 11, багато місяців доступні на пристроях OnePlus , OPPO, Xiaomi і інших – не береться до уваги). При цьому дві інших моделі лінійки V20 (V20 SE і V20 Pro) працюють на базі попереднього Android 10. І хоча Vivo V20 повністю розкритий офіційним сайтом , його вартість поки не оголошена, а офіційний запуск в Індії має відбутися 12 жовтня.

Vivo випустила перший смартфон на Android 11, випередивши Google Vivo випустила перший смартфон на Android 11, випередивши Google

Скріншот з офіційного сайту Vivo

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут