Приблизний час читання:4 хв

Витік: Huawei Mate 40 Pro помітили в китайському метро

0

Незабаром Huawei випустить лінійку флагманських смартфонів Mate 40. Вони вже пройшли сертифікацію в різних організаціях, в тому числі Bluetooth SIG, у таїландського регулятора NBTC і в Євразійську економічну комісію, а недавно топова модель була помічена у відвідувача китайського метрополітену.

Джерела витоку стверджують, що перед нами Mate 40 Pro (правда, незрозуміло, як вони це визначили і що наштовхнуло фотографа на думку записати відео зі смартфоном в чужих руках). Судячи по ролику, у Mate 40 Pro відносно великі габарити, майже безрамковий екран, загнута з боків і подвійна фронтальна камера. На правій грані видно регулятори гучності і кнопка включення і розблокування екрану. Все це приблизно відповідає більш ранній витоку, на основі якої був створений рендер.

Смартфон укладений в чохол, але він не особливо приховує корпус. На жаль, на відео не потрапила задня частина пристрою, тому неможливо побачити дизайн камери.

Витік: Huawei Mate 40 Pro помітили в китайському метро Витік: Huawei Mate 40 Pro помітили в китайському метро

Не виключено, що виробник сам влаштував такий витік, надто вже часто вже не випущені смартфони помічають в руках у відвідувачів метро, ​​причому в основному в Китаї. Якби він хотів зберегти дизайн Mate 40 Pro в таємниці до презентації, цей смартфон було б заборонено виносити за межі лабораторій.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут