Приблизний час читання:5 хв

Опубліковано список нових функцій, які з’являться в iOS 14.2

0

Вже через добу після виходу фінальної версії iOS 14 розробники Apple представили першу «бету» прошивки iOS 14.2. Вивчивши оновлену збірку, відомий блогер розповів про всі зміни, які були помічені в оновленій версії мобільної операційки, яка готується до релізу.

Одним з найпомітніших нововведень, які незабаром з’являться в прошивці, стане інтеграція в iOS популярного сервісу Shazam для розпізнавання музики. Його іконка буде розміщена в центрі управління, а працювати він буде як із зовнішніми джерелами через мікрофон пристрою, так і з піснями, відтворюваними на самому iPhone, в тому числі через навушники. Після визначення назви треку додаток запропонує перейти в Apple Music для додавання його в бібліотеку.

Зміниться і дизайн меню AirPlay, іконки якого стануть більш компактними, а також стандартного плеєра, який обзаведеться переробленим інтерфейсом. Новий дизайн передбачає можливість перегляду обкладинок для швидкої навігації, чого не було в минулій версії Програми. Стане простіше і доступ до зовнішньої акустики — для запуску відтворення досить буде перегорнути екран плеєра вниз і натиснути кнопку Play.

В меню налаштувань “Аналітика і поліпшення” з’явиться новий пункт, пов’язаний зі смарт-годинником Apple Watch Series 6 — перемикач збору статистики про частоту миття рук користувачем. Відповідна програма вже доступна в watchOS 7. Крім того, додаток «Лупа» обзаведеться функцією розпізнавання людей.

Останнім відчутним нововведенням iOS 14.2, яка зараз знаходиться в стадії бета-тестування, стане поява пункту «Безпека навушників», в якому можна запобігти відтворення гучних звуків. Дата релізу оновленої версії операційної системи розробниками поки не оголошена.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут