Приблизний час читання:4 хв

iPhone 12 Pro Max стане першим смартфоном Apple з 6 ГБ оперативної пам’яті

0

Компанія Apple позавчора випустила восьме покоління iPad, четверте покоління iPad Air, шосте покоління Apple Watch Series, а також “доступний” Apple Watch SE. Тим не менше, iPhone 12 нам так і не показали, але смартфони презентують вже незабаром, і зараз про них з’явилися нові подробиці. Якщо точніше, мова йде про топовий iPhone 12 Pro Max, результати тестування якого в AnTuTu зараз з’явилися в Мережі.

Згідно з інформацією, опублікованою виданням Gizmochina, модель буде оснащена 6 ГБ оперативної пам’яті, при цьому об’єм внутрішньої пам’яті складає 128 ГБ. Нагадаємо, що попередня флагманська модель була доступна у варіанті з 64 ГБ, 256 ГБ та 512 ГБ внутрішньої пам’яті, і проміжної версії на 128 ГБ не було, з чого можна зробити висновок, що саме версія зі 128 ГБ внутрішньої пам’яті тепер буде стартовою.

Популярні новини  Чим відрізняється преміальний iPhone 12 Pro від iPhone 11 Pro

iPhone 12 Pro Max стане першим смартфоном Apple з 6 ГБ оперативної пам’яті

Що цікаво, модель набрала 572333 тестові бали в AnTuTu, що лише на 47897 балів вище, ніж минулорічний флагманський iPhone 11 Pro Max. Більше того, iPhone 12 Pro Max набрав у тесті UX менше балів, ніж IPhone 11 Pro Max, що каже нам про те, що в тестуванні міг брати участь тестовий зразок девайса.

Популярні новини  Неприємна новина для майбутніх власників iPhone 12

У будь-якому випадку об’єм пам’яті, на відміну від результатів тестування, не зміниться в залежності від того, тестовий зразок перед нами чи серійна версія. iPhone 12 Pro Max справді отримає 6 ГБ оперативної пам’яті, що буде потрібно для кращої роботи багатозадачності.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут