Приблизний час читання:3 хв

Вартість iPhone 12 може виявитися вищою, ніж очікувалось

0

Компанія Apple перенесла презентацію нової флагманської лінійки iPhone 12 на кілька тижнів. Мережеві аналітики стверджують, що в першу чергу це пов’язано із труднощами, спричиненими всесвітньою пандемією COVID-19. За традицією бренд Apple проводив у в перші тижні вересня анонс своєї нової лінійки iPhone, однак в 2020 році в цей час вийдуть тільки нові Apple Watch Series 6 і iPad.

Мережеві інсайдери стверджують, що розраховувати на анонс iPhone 12 в найближчі тижні не варто. Ще однією ложкою дьогтю стало припущення про те, що смартфон буде продаватися за вищою ціною, ніж очікувалось. Раніше стверджувалося, що ціна останнього iPhone буде збігатися зі стартовою ціною iPhone 11, який компанія продавала за 699 ​​доларів за базову модель.

Популярні новини  Стала відома дата презентації серії Samsung Galaxy S21

Відповідно до одного з китайських звітів, зберегти ціну на 5G пристрій за ціною торішньої моделі неможливо. Вже відомо, що в комплект з iPhone 12 не будуть входити навушники і зарядний пристрій на 20 Вт. Можливо, такий підхід частково вирішить проблему збільшеною собівартості пристрою, але тільки частково.

Популярні новини  Розпакування і перший погляд на iPhone 12 і iPhone 12 Pro (фото, відео)

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут