Приблизний час читання:3 хв

Оголошена ціна наступного флагмана Xiaomi

0

Очікується, що Xiaomi випустить нові пристрої серії Mi 10. Форм-фактор, дизайн і технічні характеристики цих телефонів вже раніше були розкриті інсайдерами. Єдине, в чому вони сумнівалися, так це в їх вартості, але сьогодні стався «злив» ціни pro-версії флагманського смартфона. Очікується, що Mi 10T і Mi 10T Pro стануть більш дешевою альтернативою Mi 10 і Mi 10 Pro. Щоб продавати ці пристрої за більш доступною ціною, Xiaomi проведе downgrade, який не позначиться на продуктивності.

Оголошена ціна наступного флагмана Xiaomi

Наприклад, обидва цих телефона будуть поставлятися зі звичайною ЖК-панеллю замість вигнутого OLED-дисплея в стандартних випусках серії Mi 10. Але, щоб компенсувати це, компанія додала частоту оновлення 144 Гц. Сьогодні це припущення підтвердив авторитетний інсайдер. На сторінці в Weibo Digital Chat Station з’явилася фотографія, яка розкриває вартість Xiaomi Mi 10T Pro – €699. Смартфон практично на €300 дешевше, ніж Xiaomi Mi 10 Pro.

Популярні новини  Старий смартфон Xiaomi отримав MIUI 12

На папері Mi 10T Pro виглядає набагато краще, ніж стандартний Mi 10. Тому що він буде поставлятися з більш корисною потрійний камерою – 108 МП + 20 МП + 12 МП і частотою оновлення 144 Гц. Перш за все, як було сказано вище, він буде більш доступним.

Популярні новини  Оновлений PlayStation Store дебютує раніше, ніж PS5 з’явиться у продажі

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут