Приблизний час читання:3 хв

Опубліковані якісні зображення майбутнього флагмана Samsung Galaxy S21

0
Зовсім недавно Samsung анонсувала свої свіжі флагмани – Galaxy Note 20 і Galaxy Note 20 Ultra. Але незважаючи на це, в мережі вже встигли опублікувати якісні зображення майбутнього флагмана компанії – Samsung Galaxy S21.

Якщо грунтуватися на них, то можна зрозуміти, що колишні чутки про небажання корейської компанії радикально міняти зовнішній вигляд пристрою є правдивими. На рендера видно, що пристрій отримає точно таку ж передню панель, яка була представлена в Galaxy S20, в той час як задня частина буде більше нагадувати Samsung Galaxy Note 20.

Опубліковані якісні зображення майбутнього флагмана Samsung Galaxy S21 Опубліковані якісні зображення майбутнього флагмана Samsung Galaxy S21

Окремої уваги варта наявність стилуса S Pen на представлених рендера. Цілком ймовірно, що новенький Galaxy S21 і справді отримає підтримку даного аксесуара: більш ранні чутки говорили, що компанія відмовиться від випуску лінійки Galaxy Note в 2021 році на догоду появи S Pen в Galaxy S. Правда це чи ні, дізнаємося через кілька місяців – найімовірніше за все, анонс Samsung Galaxy S21 відбудеться, як і завжди, в рамках презентації Galaxy Unpacked в лютому 2021 року.

Популярні новини  Samsung Galaxy S21 Plus з плоским екраном показали на рендерах

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут