Приблизний час читання:3 хв

Стало відомо коли вигідно буде купити iPhone SE 2020

0

В Інтернеті з’явилася інсайдерська інформація про те, що останній смартфон iPhone SE знову стане значно дешевшим. Його вартість впаде на 10-15%, опустившись до 350 доларів у бюджетній версії.

Цю інформацію надав інсайдер від Apple, чиї “прогнози” справджуються із завидною регулярністю – користувач соціальної мережі Twitter з ніком Apple Lab. Багато видавців напрочуд позитивно відреагували на цю інформацію, знайшовши в ній багато доказів і вважаючи її дуже важливим фактом в офіційних заявах. Хоча сама компанія Apple не підтвердила дані.

Популярні новини  Опубліковані якісні рендери Xiaomi Mi 11

За даними Apple Lab, зниження ціни можна очікувати відразу після прем’єри флагманських моделей із серії – iPhone 12. Причиною такого падіння, ймовірно, буде негативна реакція громадськості на iPhone SE, коли він з’явиться – не всім користувачам сподобався редизайн телефону. чохол від попередніх моделей iPhone, а за якістю він значно поступається провідним продуктам лінійки. У будь-якому випадку, на даний момент iPhone XR коштує 550 і коштує до 500 доларів дешевше. Те ж саме відбудеться з iPhone SE – з нинішніх 400 ціна впаде до 350 доларів.

Популярні новини  Експерти розповіли про революційний захист покриття iPhone 12

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут