В цьому матеріалі ми розкажемо вам про найбільш невдалий флагман бренду Xiaomi. Крім того, цей стаття також демонструє , як компанія йде на сміливі експерименти, які в кінцевому результаті стають провальними.
В далеко 2016 році було аносовано флагман Xiaomi Mi Note 2 –це друге покоління 5.7-дюймових фаблетів від Xiaomi з флагманськими характеристиками. Але з успіхом першого Mi Note, другому не зрівнятися. По-перше, він вийшов досить дорогим: 350-400 доларів в китайських магазинах. Другий момент – це його дисплей. З чуток, в Xiaomi Mi Note 2 використовувалась вигнута OLED панель від провального вибухонебезпечного Samsung Galaxy Note 7.
Проте, на відміну від флагмана корейського Samsung, Mi Note 2 не отримав жодних цікавих особливостей на боковій панелі. Вигини корпусу з боків – в нього працюють лиш для вигляду, жодних корисних функцій вони не додають: ні регулювання гучності, ні швидкий запуск додатків.
Пізніше схожість з Samsung Galaxy Note 7 зіграла з новинкою в злий жарт. Очевидно, що проблема була не настільки серйозною, як у корейського побратима, в якого перегрівалися і займалися акумулятори, проте все одно свого часу вона додала чимало незручностей деяким користувачам. В девайсі від Xiaomi найбільшою проблемою став – вигнутий OLED-дисплей від LG.
Основною проблемою став заводський дефект: В значної кількості власників смартфону одразу ж після покупки на дисплеї з’являлися смуги, різні градієнти та інші недоліки зображення. Як стає зрозуміло, ремонт такого пристрою був економічно невиправданий, тому їх доводилося повертати продавцю, що в разі замовлення з китайського Aliexpress було неможливо.
Також було очевидно, що даний екран складно захистити повністю, а ось розбити його не складає особливих труднощів. Якщо покупець все ж примудрявся пошкодити цю красу – однією заміною скла справа не обходилося, так як зняти таку матрицю без її пошкодження було вельми проблематично. Необхідно було міняти дисплейний модуль цілком. Потрібна запчастина коштувала недешево: 6 тисяч гривень – половина від вартості самого телефону.
Після цієї ситуації Xiaomi ще 3 роки не виготовляла смартфони з вигнутим дисплеєм. Щоправда, це було швидше пов’язано не з провалом Mi Note 2, а з тим, що в 2017-2018 роках “екран-водоспад” ще не повернувся в моду. З новими моделями таких проблем, на щастя, не було, та й інші флагмани у компанії не відрізнялися серйозним браком. Сьогоднішній випадок був радше образливим винятком з правил.