Приблизний час читання:3 хв

Що новенького додасть Huawei на смартфони з EMUI 11 і Android 11

Список очікуваних функціонально і поліпшень з'явився до релізу

0

Компанія Huawei зараз готується до запуску нової версії фірмової оболонки EMUI 11 на основі свіжої версії операційної системи Android 11. 

Точний перелік нововведень розробники поки не анонсували. Тим часом в мережі з’явився список очікуваних нових функціонально і поліпшень. Інформацією поділився модератор в офіційному співтоваристві Huawei. 

У EMUI 11 очікуються вдосконалені версії ряду фірмових технологій, в тому числі подальша доробка технології графічного прискорення GPU Turbo, поліпшена робота в режимі використання смартфона однією рукою, подальше вдосконалення жестової управління, розширення сфери охоплення і нові настройки для темної теми, розширення підтримки технології швидкого обміну даними Huawei Share OneHop на раніше не підтримуються смартфони Huawei і пристрої інших виробників. 

Також очікується подальша робота над безпекою пристроїв і покращений «літаковий» режим, нові значки додатків і нові кольори.  

Джерело не можна назвати офіційним, але список дає уявлення про те, що нас може чекати в найближчому майбутньому. Офіційний анонс EMUI 11 очікується на конференції для розробників HDC 2020 року, яку Huawei проведе з 10 по 12 вересня 2020 року. 

Популярні новини  Названо найпопулярніший 5G-смартфон у світі

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут