В Android 11 знайшли істотний недолік

209

Компанія Google вирішила примусити власників смартфонів на базі Android 11 користуватися вигідною лише їй камерою. Функція вибору альтернативи з сторонніх додатків в новій версії операційки виключена.

Примусову функцію виявила редакція мережевого медіа-ресурсу Android Police. Представник розробника на прохання спростувати зазначену інформацію відповів відмовою. За його словами, в одинадцятій версії Andoid немає змоги вибирати інструменту за замовчуванням. Підтвердження цих слів видно на прикладеному нижче фото.

Очікується, що відтепер базова камера буде використовуватися в переважній більшості додатків. Під виключення з цього правила можуть потрапити лише «Твіттер», «Інстаграм» і кілька інших ресурсів зі своїми власними інструментами для зйомки.

Можливість отримання доступу до вибору програми для камери у власників андроїд-смартфонів, проте, залишиться. Нівелювати описані вище функції Google допоможуть апаратні інструменти (так, подвійний клік на кнопку живлення відкриє доступ до вибору програми для камери).

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я