Тонкий корпус та довготривала автономність: презентація нових смартфонів Realme відбудеться 1 вересня

Realme ще не затвердила дату наступної конференції. Однак директор по маркетингу Realme Сю Ци повідомив про появу нових смартфонів, схоже, що компанія може готуватися до запуску нових телефонів в Китаї найближчим часом. Передбачається, що серія Realme 7 або X7 може стати офіційною 1 вересня. Останнє повідомлення з облікового запису Realme Weibo передбачає, що вона може підтвердити дату запуску завтра.

Вчора директор з маркетингу Realme опублікував в Weibo повідомлення із зображенням банки 7up і текстом «скоро нові». Передбачається, що цифра 7 може бути натяком на серію Realme 7 або X7. В іншому його повідомленні сказано, що нові телефони будуть мати тонкий форм-фактор і при цьому забезпечувати довготривалу автономність.

Вчора тіпстер Digital Chat Station з Китаю заявив, що розміри двох прийдешніх телефонів Realme вийшли дуже компактними, а в якості джерела живлення використовуються акумулятори ємністю на 4300 мАг і 4500 мАг. Також повідомляється, що два телефони оснащені швидкою зарядкою потужністю 65 Вт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я