Дизайн Nokia 8.3 5G розсекречений топ-менеджером компанії

653

Анонсований в березні смартфон Nokia 8.3 5G ще не добрався до покупців, але вже встиг засвітитися в інтернет-магазині, що опублікувала його технічні характеристики. Тепер же став достовірно відомий і дизайн ґаджету, який через пандемію затримався: його особисто продемонстрував користувачам Twitter директор по продуктах бренду Юхо Сарвікас.

Дизайн Nokia 8.3 5G розсекречений топ-менеджером компанії

У своєму мікроблозі топ-менеджер опублікував короткий ролик з демонстрацією майбутньої новинки – за його словами, зйомка велася на другий такий же смартфон. Представлене відео розкриває дизайн тильної панелі пристрою в забарвленні, яку виробник називає «полярна ніч». У кадрі чітко видно круглий модуль основної камери, представленої чотирма датчиками.

З попередніх витоків відомо, що смартфон отримає процесор Qualcomm Snapdragon 765G, функцію запису відео у форматі 21:9 і оптику Zeiss. Точної дати релізу Nokia 8.3 5G бренд як і раніше не оголосив. Очікується, що новинка надійде в продаж не пізніше третього кварталу поточного року і обійдеться покупцям в суму близько $ 645 або 17 809 гривень за актуальним курсом.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я