Приблизний час читання: 3 хв

Лінійка iPhone 12 отримає здешевлену версію без 5G

0
Лінійка iPhone 12 отримає здешевлену версію без 5G

Протягом багатьох місяців вважалося, що лінійка iPhone 12 очевидна – буде випущено чотири різних моделі пристрою. Це компактний 5,4-дюймовий iPhone 12, 6,1-дюймові iPhone 12 Max і iPhone 12 Pro і, нарешті, найоб’ємніший iPhone 12 Pro Max. Однак тепер схоже, що до цього списку додасться п’ята позиція: спрощена і тому недорога версія iPhone 12.

Лінійка iPhone 12 отримає здешевлену версію без 5G

Інформацію про загадковий п’ятий пристрій оприлюднив ресурс Business Insider, який виявив в звіті Wedbush Securities дані про те, що дешевий iPhone 12 тільки для 4G вийде на початку 2021 року. П’ятий iPhone 12 буде дешевший через відсутність можливості підключення 5G – він зможе підключатися тільки до мобільних мереж 4G LTE. Що стосується цін, то в звіті зазначено, що iPhone 12 з підтримкою LTE буде коштувати близько 800 доларів. Назвати його дешевим – це, звичайно, перебільшення. Однак він безумовно буде дешевшим, ніж 5G-версії iPhone 12.

Читайте також  У Мережі з'явилося відео з шасі iPhone 12 Pro зі сканером LiDAR

Чи позначиться відсутність 5G на попиті? Експерти припускають, що навряд чи. Для багатьох людей мережі 5G як і раніше є справою майбутнього, і до реалізації стандарту в багатьох країнах світу ще місяці, якщо не роки. iPhone 12 без 5G для них стане можливістю заощадити без втрати функціоналу.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут