Покупці платять Apple за функції, яких немає в iPhone

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У неприємну ситуацію може потрапити компанія Apple, через те що в Китаї потонув всього один iPhone.

Користувач місцевої соцмережі звинуватив компанію в рекламі функції, якої немає в iPhone фактично.Йдеться про захист від вологи iPhone XS Max.

Пристрій прийшло в непридатність всього через дві хвилини перебування на глибині в 10 сантиметрів.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Варто нагадати, що компанія Apple представила цю модель як захищену за класифікацією IP68 і по стандарту IEC 60529. Тобто теоретично з моделлю нічого не повинно трапитися при перебуванні на глибині до двох метрів протягом не більше 30 хвилин.

Житель КНР після придбання iPhone XS Max вирішив перевірити роботу заявленої функції. Не боячись наслідків, китаєць спробував зробити фотографію під водою.

В результаті смартфон дуже сильно нагрівся, а потім і зовсім перестав включатися. У сервісному центрі Apple з’ясували, що причиною несправності стала вода, яка при попаданні всередину, швидше за все, знищила материнську плату. Випадок назвали не гарантійний, а ремонт обійдеться в $ 659.

Варто відзначити, що на офіційному сайті Apple не рекомендує занурювати свої iPhone в воду навмисно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.