Приблизний час читання: 7 хв

Xiaomi припинила випускати прошивку MIUI для 15 моделей смартфонів

0

В цьому році бренд вирішив випустити прошивку MIUI 12 для більш ніж чотирьох десятків телефонів, проте для деяких нова операційна система, як і будь-яка ще новіша, вже ніколи гарантовано не вийде.

Справа в тому, що даний виробник електроніки, будучи неймовірно просунутим в повній мірі, вважав за необхідне припинити випускати прошивку MIUI для 15 моделей смартфонів, всі з яких за рахунок цього втратили доступ до новітнього програмного забезпечення цілком і повністю. Всі ці телефони формально вже дуже сильно застаріли, так як з моменту їх виходу пройшло три і більше року, тобто вкрай багато часу. Це дуже великий і значимий часовий проміжок, в рамках якого Xiaomi випускає останню версію програмного забезпечення, а потім, після цього, вона просто припиняє це робити. Всі телефони, що не оновляться до MIUI 12, продовжать і далі працювати на базі MIUI 11, а отримувати в майбутньому поновлення вони будуть лише в тому випадку, якщо даний виробник електроніки буде випускати їх в рамках доступною зараз прошивки.

За офіційними даними, компанія Xiaomi вирішила в повній мірі відмовитися від програмної підтримки таких моделей мобільних пристроїв, як Redmi Note 4X, Redmi 4X, Redmi Note 5A, Mi 5C, Mi Max 2, Mi Note 2, Mi Mix, Mi 5s, Mi 5s Plus, Redmi 5 Plus, Mi 5X, Redmi 5A і Redmi 5. Всі такі відтепер паче не будуть оновлюватися, тому єдиний спосіб продовжити використовувати новітнє програмне забезпечення від компанії Xiaomi полягає в тому, щоб купити новий мобільний пристрій, яких в даний час на ринку вкрай багато на будь-який смак і розмір гаманця, починаючи з вкрай дешевих і закінчуючи дуже дорогими, обходиться покупка яких в велику грошову суму. Чим новіший телефон, тим довше він буде оновлюватися.

Чому саме Xiaomi визнала конкретно ці моделі смартфонів застарілими – невідомо, так як абсолютно ніяких подробиць на цей самий рахунок вона ніколи не розкриває, тобто бренд просто визнає певні моделі телефонів сильно застарілими, в зв’язку з чим вони припиняють отримувати будь-яку програмну підтримку так і зовсім взагалі, тобто користуватися ними в такому випадку виявляється просто стає небезпечно, адже регулярно програмне забезпечення повинно отримувати оновлення для системи захисту, без яких захист неймовірно сильно застаріє, в повній мірі втративши свою колишню привабливість. Ні в чому такому, звичайно, і близько немає абсолютно нічого дивного, адже хакери постійно знаходять нові прогалини в захисті, використовуючи їх для злому різних гаджетів.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут