Приблизний час читання: 3 хв

Apple вже найближчим часом анонсує iPhone без роз’єму живлення

0

У компанії Apple є захисний чохол Smart Battery Case для iPhone, який дозволяє заряджати смартфон, однак для цього необхідно підключити аксесуар к роз’єму Lightning. Сьогодні стало відомо, що американський бренд запатентував схожий чохол, який зможе виконувати аналогічну функцію, але без використання класичного зарядного пристрою. Це означає, що виробник найближчим часом планує відмовитись від використання роз’єму живлення, зробивши акцент на бездротових зарядках.

Apple вже найближчим часом анонсує iPhone без роз’єму живлення

В описі патенту сказано, що чохол обладнаний двома спеціальними елементами, які знаходяться на протилежних сторонах акумулятора. Подібне рішення дозволить заряджати не тільки iPhone, але й інші гаджети. Для цього необхідно прикласти пристрій к зовнішній панелі чохла. Аксесуар отримає підтримку функції бездротової зарядки інтегрованої батареї.

Читайте також  NVIDIA RTX 2060, Inel i7 10-го покоління та інші характеристики нового ігрового ноутбука Honor Hunter V700 від $1110

Оформлення патенту на виробництво такого аксесуару частково підтверджує чутки про те, що компанія Apple планує випустити iPhone без роз’єму живлення. Відомий технологічний аналітик Ming-Chi Kuo прогнозує, що перший такий смартфон від американського бренду ми побачимо вже наступного року.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут