Приблизний час читання: 3 хв

Android 11 питатиме, як власник смартфона впустив свій гаджет

0

Користувачі бета-версії операційної системи Android 11 знайшли в ній цікаву функцію. Вона буде цікавитися, як власник смартфона впустив свій гаджет.

Остання версія операційної системи поставляється з додатком під назвою Device Drop Monitor.

Після відновлення розбитого смартфона додаток запропонує пройти невелике опитування, щоб дізнатися більше інформації про інцидент, що трапився. Додаток запитає, з якої висоти впав смартфон, на яку поверхню, наприклад, асфальт або дерево, чи перебував телефон під час падіння в чохлі, і інші.

Читайте також  Нові AirPods отримають революційну функцію

В кінці опитування користувач отримає повідомлення, що його відповіді допоможуть поліпшити конструкцію майбутніх смартфонів Pixel.

Автор ресурсу Android Police вирішив перевірити Device Drop Monitor і кілька разів упустив свій смартфон на м’які поверхні. Після таких падінь програма не запустився.

Залишається дізнатися, наскільки сильним має бути падіння, щоб спрацювало це дивовижне додаток. І чи можна його буде відключити в фінальній версії Android 11.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут