Приблизний час читання: 4 хв

iPhone 12 порівняли з iPhone SE 2016 і 2020

0

Очевидно, що 5,4-дюймовий iPhone 12 зможе дійсно порадувати тих шанувальників Apple, яким поки так і не припали до смаку великі смартфони.

Магазин Mobile Fun розмістив в YouTube новий відеоролик, в якому демонструються макети смартфонів лінійки iPhone 12, створені за кресленнями і використовуються виробниками аксесуарів для створення чохлів.

Нагадаємо, за чутками, в цьому році нас чекають 5,4-дюймовий iPhone 12, 6,1-дюймовий iPhone 12 Max, 6,1-дюймовий iPhone 12 Pro і 6,7-дюймовий iPhone 12 Pro Max. У дизайні нових смартфонів присутні відгомони iPhone 4 і iPad Pro з прямокутною рамкою по всьому периметру.

У ролику не відображається тільки макет iPhone 12 Max, але відомо, що ця модель повинна за розміром бути копією iPhone 12 Pro. Відрізнятися вони будуть тільки кількістю модулів в основній камері (2 або 3).

У ролику вперше наживо порівнюють макети нових смартфонів з обома моделями iPhone SE (2016 і 2020 років). Очевидно, що 5,4-дюймовий iPhone 12 зможе дійсно порадувати тих шанувальників Apple, яким поки так і не припали до смаку великі смартфони.

Ходили чутки про те, що Apple може переключитися на використання роз’єму USB-C в цьому році, однак розміри портів на макетах вказують на те, що Apple продовжує використовувати Lightning. Можливо, перехід трапиться в наступному році.

Очікується, що Apple представить нову лінійку cмартфонів у вересні цього року. Цілком можливо, що через пандемію коронавіруса захід пройде в онлайновому форматі.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут