Приблизний час читання: 8 хв

Google незабаром випустить найкращі смартфони на Android: Pixel 4a, Pixel 4a (5G) і Pixel 5

0

Американська корпорація Google не тільки займається створенням і випуском операційної системи Android, тому що вона також ще і випускає смартфони, які працюють на базі даної платформи. Всі вони працюють під управлінням оригінальної платформи, що, в свою чергу, вкрай позитивно позначається на їх привабливості. Сьогодні, нам вдалося з’ясувати, що «пошуковий гігант» готовий до випуску на ринок відразу три нові телефони, а анонсувати всі такі можуть вже в найближчі два-три місяці, тобто зовсім скоро. Новинки стануть «гуглофон» зразка нинішнього року, отримавши сучасне технічне оснащення, новітнє програмне забезпечення, підтримку самих передових технологій і новий еталонний дизайн.

Як з’ясували закордонні ЗМІ, в офіційному додатку пошукової системи Google Search з’явилася згадка відразу трьох нових мобільних пристроїв американської корпорації, випустити всі з яких вона збирається вже в недалекому майбутньому, тобто, простіше кажучи, чекати їх виходу на ринок залишилося вкрай мало часу. Всі три новинки прямо «з коробки» працюють на базі операційної системи Android 11, а оскільки фінальна версія такої вийде вже в першій половині вересня, швидше за все, новинки випустять на ринок незабаром після цієї події. Користувачів чекають відразу три нові моделі, а називаються такі Pixel 4a, Pixel 4a (5G) і Pixel 5. Всі ці телефони є вкрай просунутими за сукупністю якостей.

Google незабаром випустить найкращі смартфони на Android: Pixel 4a, Pixel 4a (5G) і Pixel 5

Новинки працюють на базі восьмиядерного процесора Qualcomm Snapdragon 765G, проте в версії Pixel 4a без підтримки 5G використовується якийсь інший чіп, але який саме – невідомо. Виходить, що в нинішньому році Google не стане випускати флагманські моделі телефонів, вирішивши зробити ставку на недорогі моделі середнього рівня, а значить і коштувати вони будуть менше попередників. Нижчі ціни позитивно позначаться на привабливості нових телефонів, так як за рахунок цього елементарно їх покупку собі зможе дозволити більш широке коло людей. Всі три нові телефони отримають інтерфейс USB Type-C для підключення аксесуарів і зарядки, причому буде підтримуватися і технологія прискореної підзарядки.

Читайте також  Xiaomi Mi 10i - ще один смартфон популярної лінійки

В екран нових мобільних пристроїв Google виявиться інтегрований сканер відбитків пальців, а фотокамера виявиться потрійною або четверною. Поки що, в даний час, в мережі ще немає даних про зовнішній вигляд і характеристики майбутніх телефонів, проте вже зараз можна з повною впевненістю сказати, що надто вже потужними вони не опиняться, так як чіп Snapdragon 765G є далеко не флагманським, а призначеним для моделей телефонів з середньої цінової категорії. У найближчому майбутньому, поза будь-якими сумнівами, інсайдери поділяться додатковими відомостями про нові мобільні пристрої американської корпорації: купити які всі бажаючі зможуть під назвами Pixel 4a, Pixel 4a (5G) і Pixel 5, причому остання модель також отримає підтримку мереж 5G.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут