Приблизний час читання: 3 хв

Xiaomi випустить недорогий смартфон з 108 Мп камерою

0

Компанія Xiaomi розробляє два середньобюджетних смартфона з просунутими фотографічними можливостями. Згідно витоку від видання XDA Developers, нові смартфони Xiaomi, відомі під кодовими назвами Gauguin і Gauguin Pro, отримають 64 і 108 Мп камери відповідно.

Нові смартфони Xiaomi знаходяться на завершальній стадії розробки, відзначили інсайдери. Про майбутні новинки Xiaomi повідомили перевірені джерела в Китаї, а також згадки пристроїв були виявлені в коді програмної оболонки MIUI 12.

Обидва смартфони будуть оснащені системами з чотирьох тильних камер. Які проходять під кодовою назвою Gauguin модель отримає 64-мегапіксельний основний модуль. Її поліпшена версія Gauguin Pro – 108-мегапіксельну камеру.

Інші характеристики смартфонів на поточний момент невідомі. Очікується, що Xiaomi випустить нові смартфони в кінці літа або на початку осені. У коді MIUI 12 був виявлений натяк на те, що спочатку смартфони надійдуть у продаж в Індії. 

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут