У деяких випадках оновлення на мобільний пристрій можна не встановлювати.
Справа в тому, що пропоновані розробниками додатків нововведення можуть бути «сирими».
Відзначається, що іноді варто виконати оновлення. Фахівець не заперечує, що багато оновлень виправляють недоліки програми, завдяки чому смартфон починає працювати краще.
Проте деякі оновлення є недопрацьованими. Іноді вони призводять до порушення роботи смартфона або швидкому витраті заряду батареї. Бувають випадки, коли після оновлення програми гаджет взагалі не включається.
При цьому експерт зазначив, що у розробників програм далеко не завжди виходить зробити їх ідеальними з першого разу. Саме з цієї причини додатки оновлюються. Оновлення створюються регулярно з метою поліпшити роботу програми і виправити недоліки попередніх версій.
За словами фахівця, в середньому на кожному смартфоні встановлено близько 100 програм. У тиждень оновлюється близько 25 з них. При цьому на постійній основі власник пристрою використовує тільки 8-9 додатків.
Ціна біткойна досягла рекорду, перевищивши $106,000, після того як обраний президент США Дональд Трамп заявив,…
Експерт поділився детальними рекомендаціями щодо вибору бездротових зарядок для смартфонів, акцентуючи увагу на ключових аспектах,…
Журналісти видання AndroidInsider підготували список з п'яти привабливих смартфонів з якісними IPS-екранами, які доступні за…
За чутками, вже наступного року Apple випустить нову версію свого пошукового трекера AirTag. У мережі…
Після витоків рендерів та інформації про конструкцію смартфонів лінійки iPhone 17 Apple Hub, у якого…
Видання Tech Advisor опублікувало рейтинг найкращих бюджетних смартфонів 2024 року, зібравши пристрої, які поєднують доступну…