Приблизний час читання: 3 хв

Названі додатки, в яких користувачі смартфонів витрачають найбільше грошей

0

Аналітична компанія Sensor Tower назвала додатки, в яких користувачі смартфонів витрачають найбільше грошей. Експерти проаналізували перші шість місяців 2020 року.

За підрахунками аналітиків, за цей період витрати користувачів в App Store і Google Play склали $ 50,1 млрд. Це на 23,4% більше, ніж роком раніше. Найбільше грошей було витрачено в App Store – магазин отримав $ 32,8 млрд за рахунок покупок і підписок на ігри та програми.

Що стосується окремих додатків, то лідером за витратами користувачів став Tinder – $ 433 млн. Виручка рейтингового сервісу знизилася в порівнянні з минулим роком. Аналітики вважають, що через пандемію коронавірусної інфекції і запуску функції Passport для всіх. На другому місці розташувався YouTube ($ 431 млн), на третьому – TikTok ($ 421 млн).

Названі додатки, в яких користувачі смартфонів витрачають найбільше грошей

Серед ігор лідером за витратами користувачів стала PUBG Mobile ($ 1,3 млрд). На другому місці опинилася Honor of Kings ($ 1 млрд), а на третьому – Monster Strike ($ 632 млн).

Названі додатки, в яких користувачі смартфонів витрачають найбільше грошей

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут