Приблизний час читання: 6 хв

GTA V випустили безкоштовно для Android

0

Відеогра GTA V, як багато хто напевно пам’ятають, вийшла у вересні 2013 року. Перший час вона була доступна у версії для ігрових приставок минулого покоління, а потім, після цього, її випустили для сучасних просунутих консолей і для ігрових комп’ютерів. Дана гра, будучи неймовірно просунутою в повній мірі, володіє цілою масою різних особливостей, через які в неї до сих пір грають десятки мільйонів чоловік. Тепер робити все це можуть користувачі смартфонів і планшетів на базі Android, причому безкоштовно, так як платити за що-небудь грошові кошти не потрібно. Відеогра доступна виключно на одній тільки англійській мові, але в майбутньому в неї цілком можуть впровадити підтримку російської мови і багатьох інших.

Управляти всім, що відбувається на екрані можна за допомогою сенсорних наекранной кнопок, які відображаються на дисплеї тоді, коли це необхідно. Оскільки Grand Theft Auto V запускається саме за рахунок апаратної потужності будь-якого конкретного смартфона без необхідності підключення до інтернету і інших пристроїв будь-якими способами, чим потужніший виявиться гаджет, тим краще. Від цього параметра безпосередньо залежить якість графіки і частота кадрів. Також слід враховувати, що дана гра є досить вимогливою до системних ресурсів, і саме тому потужність будь-яких телефонів буде використовуватися на повну котушку, а значить акумулятор буде швидко розряджатися. Це потрібно враховувати під час подорожей і поїздок, щоб швидко не залишитися з розрядженим мобільним пристроєм.

Читайте також  Флагман Realme X3 продемонстрував, на що він здатний

Випустити GTA V в версії для Android вирішила не сама ігрова студія Rockstar Games, а стороння компанія під назвою New Games Corporation. За її словами, робота над цією відеогрою для смартфонів і планшетів все ще триває, а вестися вона буде до тих самих пір, поки вона не стане ідеальною. В даний час всі бажаючі можуть завантажити з офіційного сайту розробників повноцінну версію даної відеоігри, але поки що лише бета-версію. Раз на кілька місяців будуть також випускатися нові збірки, в яких творці даного порту планують підвищувати якість графіки, оптимізувати використання ресурсів, виправляти помилки і робити багато чого іншого. Також скачати Grand Theft Auto V для Android можна з стороннього джерела на високій швидкості .


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут