Бюджетний смартфон Realme C11 оснастять інноваційним процесором MediaTek Helio G35

З таким процесором смартфон стане чимось на зразок міні-комп'ютера для ігор.

134

Китайська компанія Realme незабаром випустить чергову новинку. Цього разу смартфон отримає назву Realme C11 і буде вперше за історію фірми оснащений інноваційним процесором MediaTek Helio G35 SoC. Про це розповіли фахівці, подивившись опублікований компанією днями тизер пристрої.

Анонс смартфона відбудеться в Малайзії. Варто відзначити, що в тизері не вказано назву смартфона, але аналіз всіх фактів говорить про те, що мова в ньому майже з 100% вірогідністю йде саме про Realme C11. Цікаво, що процесор MediaTek Helio G35 SoC – це геймерський продукт з колосальною для звичайного смартфона потужністю. Це означає, що новинка буде підтримувати будь-які ігри, які сумісні зі смартфоном.

Відомо, що модель телефону буде заснована на когось з її попередників. Частина експертів вважає, що цим «предком» стане Realme C3. Якщо вони мають рацію, то в новому пристрої можна буде побачити подвійний або потрійний блок камер, акумулятор, який володіє великою ємністю, 3,5-мм роз’єм для навушників, Android 10 з фірмовим Realme UI і дисплей HD +.

Також багато хто схиляється в бік того, що прототипом новинки став чіпсет MediaTek Helio P35. Якщо це припущення вірне, то користувачі можуть очікувати поліпшену ігрову підтримку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я