Вигляд iPhone 12 може виявитися не таким, як очікувалось – Інсайдери

700
Вигляд iPhone 12 може виявитися не таким, як очікувалось - Інсайдери

Блогер відомого YouTube-каналу EverythingApplePro отримав доступ до свіжих CAD-кресленнь iPhone 12. Оприлюднені креслення вказують на те, що в зовнішньому вигляді iPhone 12 відбудеться менше змін, ніж передбачалося раніше.

Вигляд iPhone 12 може виявитися не таким, як очікувалось - Інсайдери

Згідно з новими кресленнями, в смартфонах з лінійки iPhone 12 не зміниться розмір верхньої рамки дисплея. Попередні витоки вказували на те, що верхня рамка може зменшитися вдвічі. Це дозволило б виділити iPhone 12 на тлі попередніх моделей з аналогічною рамкою.

Крім цього, креслення вказали на те, що у флагманських моделей iPhone 12 і iPhone 12 Pro Max залишиться таке ж розташування камер, як в iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max. При цьому, згідно з витоку, 3D-сканер LiDAR з’явиться тільки в найдорожчому з нових смартфонів Apple – 6,7-дюймовому iPhone 12 Pro Max.

Популярні новини  Засновник OnePlus: люблю Apple, але вона більше не здатна дивувати

Свіжі CAD-креслення підтвердили, що форма корпусів нових iPhone зміниться в порівнянні з попередніми моделями. Корпуси смартфонів матимуть прямокутні грані в стилі iPad Pro останніх двох поколінь.

Вигляд iPhone 12 може виявитися не таким, як очікувалось - Інсайдери

Блогер не виключає, що попередні витоки могли бути опубліковані Apple спеціально, щоб заплутати інсайдерів. Проте, остаточні плани Apple як і раніше не підтверджені.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я