Приблизний час читання: 5 хв

Nokia випустила 4K телевізор діагоналлю 43 дюйми

0

Компанія Nokia випустила новий 43-дюймовий 4K телевізор Smart TV в Індії. Він працює на чотириядерному чіпсеті CA53 з частотою 1.0 ГГц, в парі з ним 2.25 ГБ оперативної пам’яті та 16 ГБ внутрішньої пам’яті. Телевізор працюватиме з коробки на операційній системі Android 9 Pie. 

Телевізор Nokia 4K Smart TV отримав LED-панель діагоналлю 43 дюйми, яка має максимальну яскравість 300 ніт та кутом огляду 178 градусів. Дисплей має зверху та по боках досить тонкі рамки, а знизу дещо інша рамка, чорна зі сріблястою полоскою, на якій є логотип “Nokia”. В Nokia 4K Smart TV є підтримка технологій Dolby Vision, HDR10 та MEMC. 

Nokia випустила 4K телевізор діагоналлю 43 дюйми

Якщо мова йде про аудіо, то тут все також непогано. Nokia 4K Smart TV отримав динаміки, сумарна потужність яких складає 24W. Динаміки тут виробництва JBL, що має забезпечити справді достойну якість звуку. Також варто зауважити, що Nokia 4K Smart TV отримає підтримку технологій Dolby Vision та DTS TruSurround для кращої якості звучання. 

Nokia випустила 4K телевізор діагоналлю 43 дюйми

Оскільки телевізор працює на операційній системі Android TV, користувач може скачувати програми та ігри з магазину програм Google Play Store, а також підтримує стрімінгові відео програми YouTube та Netflix, які можна викликати за допомогою гарячих клавіш на па пульті та за допомогою Google Assistant, який тут також підтримується. Також варто зауважити, що Nokia 4K Smart TV має вбудований Chromecast, що дозволяє стрімити контент зі смартфона на телевізор. 

Nokia випустила 4K телевізор діагоналлю 43 дюйми

Також варто зауважити, що Nokia 43” 4K Smart TV підтримує Bluetooth 5.0, Wi-Fi (лише 2.4 ГГц), 3 роз’єми HDMI, 2 роз’єми USB та один Ethernet. Телевізор Nokia почне продаватися вже 8-го червня в магазині Flipkart за ціною 425 доларів, але це в рамках акції, а вже після неї він коштуватиме 702 долари.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут