Приблизний час читання: 4 хв

Чутки про камеру iPhone 13 з чотирма датчиками камер спростували

0

Авторитетний інсайдер Джон Проссер поставив під сумнів витік від іншого інформатора, стверджуючи, що докладно описав компонування камери «iPhone 13», заявивши, що ймовірність цього макету в флагмані 2021 року дорівнює «0%»

28 травня один з інсайдерів, відомий як «Fudge», поділився в Твіттері зображенням, що демонструє запланований дизайн камери «iPhone 13». Замість того, щоб використовувати блок з трьома камерами, як це використовується в iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max, Фадж заявив, що Apple замість цього переключиться на пристрій з чотирма об’єктивами, з доданим LiDAR-модулем під самим виступом.

У відповідь на зображення Джон Проссер розмістив в Твіттері пост про те, що ілюстрація «не справжня» і що макет для «iPhone 13» або «12S» буде таким же, як і для «iPhone 12».

Читайте також  Ігровий смартфон ASUS ROG 3 дебютує впродовж літа

Чутки про камеру iPhone 13 з чотирма датчиками камер спростували

Фадж заявив, що «iPhone 13» матиме 64-мегапіксельну камеру з об’єктивом з 1-кратним оптичним і 6-кратним цифровим зумом, 40-мегапіксельний телеоб’єктив з 3-5-кратним оптичним і 15-20-кратним цифровим зумом, 40 мегапіксельну надшироку камеру з 0,25-кратним «оптичний зворотним зумом» і 40-мегапіксельну анаморфну лінзуа зі співвідношенням 2,1:1.

Якщо це правда, це буде означати значне збільшення роздільної здатності для Apple, оскільки всі камери iPhone 11 Pro використовують 12-мегапіксельні сенсори.

Нинішні чутки про «iPhone 12» припускають, що він може успадкувати датчик LiDAR від iPad Pro четвертого покоління. Також було запропоновано поліпшити модуль камери з великими датчиками і змінами в елементах камери.

ДЖЕРЕЛОTwitter

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут