Приблизний час читання: 3 хв

Рекламні фото розкрили особливості неанонсованого Vivo X50

0

Компанія Vivo розгорнула масштабну рекламну кампанію, присвячену новому смартфону Vivo X50, який, за заявою виробника, є найтоншим смартфоном з підтримкою 5G з представлених на ринку.

Фотографії демонструються, з яким розмахом смартфон Vivo X50 рекламується у себе на батьківщині. Його величезні зображення і логотипи виводяться на фасади будівель і на мостах, так що їх видно з дуже великої відстані.

Рекламні фото розкрили особливості неанонсованого Vivo X50 Рекламні фото розкрили особливості неанонсованого Vivo X50 Рекламні фото розкрили особливості неанонсованого Vivo X50 Рекламні фото розкрили особливості неанонсованого Vivo X50

Нагадаємо, товщина корпусу Vivo X50 становить всього 7,49 мм, причому це з урахуванням блоку камери, який у лінійки претендує на звання унікальної. Смартфон отримав гігантську основну камеру, а також систему стабілізації зображення «мікро-хмара» (micro cloud). У камері реалізована нова система підвісу, яка дозволяє повертати датчик зображення на кут до 3 градусів в усіх напрямках, що в три рази перевищує можливості традиційної системи оптичної стабілізації.

Також відомо, що Vivo X50 оснащений плоским дисплеєм і квадрокамерою з головним датчиком зображення Samsung GN1. З іншого боку, Vivo X50 Pro запропонує більш технічно досконалу камеру, а також вигнутий екран.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут