Приблизний час читання: 4 хв

В мережі розаовіли про характеристики камери iPhone 13

0

До презентації iPhone 12 залишається ще кілька місяців, а інсайдери вже починають розкривати інформацію про iPhone 13 – флагманський смартфон Apple зразка 2021 року. Сьогодні перевірений інсайдер @choco_bit розповів про те, які камери з’являться в одному з смартфонів з лінійки iPhone 13. З’ясувалося, що Apple готує по-справжньому великі зміни.

За словами інсайдера, Apple оснастить iPhone 13 системою з чотирьох камер:

  • ширококутною 64 Мп,
  • надширококутною 40 Мп,
  • телефото 40 Мп з 3 або 5-кратним оптичним зумом,
  • відеокамерою 64 Мп з анаморфним об’єктивом.

Apple готується помітно збільшити роздільну здатність камер в iPhone і оснастити майбутні смартфони однієї новою камерою. Мова про окрему відеокамеру з анаморфним об’єктивом для досягнення меншої глибини різкості. Вона забезпечить покращену якість відеозйомки, знімаючи відео зі співвідношенням сторін 2,1:1.

Читайте також  Xiaomi відновила функцію запису розмови на флагманських смартфонах

В мережі розаовіли про характеристики камери iPhone 13

Смартфони Apple вважаються безальтернативно кращими для зйомки відео. Оснастивши майбутні iPhone окремою камерою для зйомки відео, Apple зміцнить це звання за своїми смартфонами.

Крім цього, iPhone 13 буде оснащений 3D-сканером LiDAR. Вперше він може з’явитися в iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max, про що раніше повідомили інсайдери. 3D-сканер буде відповідати за точне визначення відстані до об’єктів, що покращить портретні знімки і розширить можливості смартфона при роботі в доповненій реальності.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут