Приблизний час читання: 4 хв

Дата презентації Apple iPhone 12 5G, Pro та Max може бути перенесена ближче до Чорної п’ятниці

У світі Apple в першій половині року відбулось багато цікавих подій, серед яких відродження популярності iPhone SE, презентація нових гаджетів в лінійці iPad Pro. Також на шанувальників «яблучка» восени чекає презентація першого 5G, а також нової моделі AirPods.

Згідно з інформацією, яка з’явилась у ЗМІ, в Apple підготували нову металеву форму середнього каркаса Phone 12 series. Конструкція буде поєднуватись з іншою задньою панеллю, ніж є зараз. Крім цього, користувачів чекає новий 5,4-дюймовый формфактор. Хвилювання під час очікування нової моделі гаджета стає відчутним, адже він матиме модем 5G, 5nm apple A14 і потенціал для лідарних камер, розміщених на задній панелі моделей Pro.

Дата презентації Apple iPhone 12 5G, Pro та Max може бути перенесена ближче до Чорної п’ятниці

За інформацією, наданою аналітиками інвестиційного банку Cowen, перший огляд iPhone 12 5G доведеться ще почекати. Про це йдеться в пам’ятці клієнта. Презентація може бути відкладена на два місяці.

Читайте також  AirPods Studio – найякісніші бездротові навушники Apple за $350

Запуск iPhone 12 5G, Pro і Max може відбутись на Чорну п’ятницю 2020 року

Випуск та анонс Apple iPhone 12 замість запланованої дати в середині вересня ймовірніше буде проведено в середині жовтня або ж в кінці листопада, під час початку торгового сезону Чорної п’ятниці 27-го числа.

Також в ЗМІ з’являються й інші спекулятивні новини, щодо ймовірної дати презентації iPhone 12 series. Реліз може відбутись в грудні. Раніше ми повідомляли, що в Україні відкриють офіційний магазин Apple.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут