Приблизний час читання: 3 хв

Експерти вияснили чи знижує автономність iPhone нова iOS 13.5

0

Уже багато років по Мережі ходять байки про те, що Apple щорічно цілеспрямовано уповільнює старі iPhone, щоб люди охочіше купували нові. Такі ж історії були і про автономність.

Виникли вони абсолютно не на порожньому місці, так як були випадки, коли тести дійсно фіксували відчутно падіння і продуктивності, і автономності після чергового оновлення iOS. Нещодавно Apple випустила iOS 13.5, і фахівці джерела вирішили перевірити, чи не провернула компанія щось подібне на цей раз.

Як виявилося, у деяких моделей iPhone, а всього було протестовано сім апаратів, дійсно були зафіксовані помітні відмінності в результатах між iOS 13.5 і попередніми версіями системи. Однак в цілому різниця некритична, а часом її просто немає.

Експерти вияснили чи знижує автономність iPhone нова iOS 13.5

Варто домовитися про те, що в підсумковій діаграмі джерело припустилося помилки: iPhone XR з новою прошивкою набрав не 3983 бали, а 3583 бали, тобто лише трохи більше, ніж на iOS 13.4.1.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут