Приблизний час читання: 3 хв

На деяких iPhone і iPad не запускаються додатки

0

Через помилки системи на деяких iPhone і iPad не стали запускатися програми. Користувачам доповідають про відсутність програм на пристрої.

Господарі iPhone і iPad повідали на форумах і в Twitter, ніби при спробі запустити програми отримують звістку «Напевно додаток вже недоступне вам» ( «this app is no longer shared with you»). Як скоро користувачі розкривають сторінку додатка в App Store, вони спостерігають лише опцію «відкрити». Однак при натисканні на дану кнопку відбувається те ж саме.

Читайте також  Названий ТОП-5 найпопулярніших преміальних смартфонів в світі

Потерпілі господарі приладів представили, ніби проблема стосується користувачів, що працюють з iOS 13.4.1 і iOS 13.5. Поки не зовсім ясно, що конкретно викликає баг, так як він має місце бути не у всіх користувачів. Деякі люди відзначили, ніби зіткнулися з незручностями після оновлення програм.

Претензії поширювалися на майже всі програми, в тому числі YouTube, Twitter, WhatsApp, Facebook, TikTok. Схоже, ніби перевстановлення додатків допомагає поправити проблему.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут