Приблизний час читання: 3 хв

Смартфони Samsung вразив невідомий вірус

0

Сьогодні величезна кількість користувачів смартфонів Samsung почали скаржитися в соціальній мережі Weibo на те, що їх смартфони вразила невідома хвороба. Телефони відображають чорний екран, спотворені символи або просто постійно перевантажується.

Користувачі підтвердили, що проблеми зустрічаються на Samsung Galaxy S8, S9, S10 і раніше випущених моделях. При цьому на смартфонах лінійки Galaxy Note ніяких проблем не спостерігається.

В ході розслідування з’явилися рекомендації про те, щоб якомога швидше відключити автоматичні оновлення, якщо з вашим телефоном все в порядку, а потім виконати резервне копіювання даних на всякий випадок.

Читайте також  Xiaomi представила спрощену модель Mi AirDots 2

Користувачі Weibo вважають, що причина проблем може бути пов’язана з місячним календарем. Проблеми виникли у користувачів, які не оновили вчасно додаток календаря, в результаті чого система починає неправильно розраховувати час, що призводить до системних помилок і збоїв.

Багато видань уже відправили запит компанії Samsung, проте південнокорейський виробник поки що не поспішає з коментарями.

Проблеми проявилися на смартфонах Samsung Galaxy S і Galaxy A. Користувачі Galaxy S20 не зіткнулися з проблемами.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут