Приблизний час читання: 3 хв

Експерти розповіли, як захистити смартфон від шахраїв

0

Експерти дали кілька рекомендацій, які дозволять захистити смартфон від дій шахраїв.

Головна рекомендація полягає в простій пораді: не концентрувати життя і дані в одному пристрої.

В іншому випадку разом з несанкціонованим доступом до пристрою вся конфіденційна інформація може виявитися в руках зловмисників. Далі експерти рекомендують не переходити за підозрілими посиланнями, а тим більше по посиланнях, отриманим від невідомих контактів.

Така необачність може обернутися зараженням смартфона вірусом. Вкрай небезпечно відкривати порожні листи і повідомлення в месенджерах, отримані від невідомих відправників.

Небезпечно довіряти торрент-трекеру, підключатися до вільного Wi-Fi з метою здійснення платежів через мобільний банк. Не варто вводити номер банківської карти на невідомих інтернет-майданчиках з метою оплати покупок.

Рекомендується постійно вводити паролі в додатки вручну, а не дозволяти сервісів зберігати їх в пам’яті.Справа в тому, що вкрасти паролі з кешу простіше, ніж здається.

Також не варто купувати смартфони від маловідомих компаній і підозрілих продавців з рук. Вони можуть містити шкідливе ПЗ і становити загрозу при кібератаки .

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут