Приблизний час читання: 5 хв

6 функцій, які з’являться в прошивці MIUI 12

0

У червні 2020 року на смартфони Xiaomi почне «прилітати» нова версія фірмової прошивки MIUI 12. Першими її отримають власники всіх модифікацій смартфонів Mi 9, а також користувачі Redmi K20 і K20 Pro.

Давайте подивимося, які зміни з’являться в новій прошивці.

Поліпшення захисту конфіденційності

У новій прошивці користувачам буде надано більше прав по контролю різних дозволів, які потрібні для роботи додатків. Наприклад, при обміні фотографіями можна буде видалити метадані та інформацію про місцезнаходження.

Анімація і дизайн

Очікується суттєва зміна призначеного для користувача інтерфейсу, а також загальносистемної анімації. З’являться і нові жести навігації.

Буде додана функція Super Wallpaper, завдяки якій стануть доступні офіційні зображення НАСА для створення свого дизайну робочого столу.

Поліпшення багатозадачності

Цього планується досягти за рахунок додавання плаваючих вікон. Під час навігації із застосуванням повноекранних жестів плаваючі вікна додатків будуть легко переміщатися, закриватися або змінюватися.

Режим економії батареї

В оболонці MIUI 12 він називається Ultra Battery Saver. Його активація дозволить обмежити застосування енергоємних функцій без надання впливу на виклики, повідомлення та підключення до мережі.

Вдосконалений темний режим

Компанія Xiaomi обіцяє, що в новому темному режимі можна буде самостійно змінювати палітру кольорів для системних і сторонніх додатків. Також користувачі зможуть вибирати оптимальний контраст відповідно до умов освітлення.

Очікується, що темний режим буде сприяти зниженню енергоспоживання і навантаження на очі.

ДЖЕРЕЛОprostotech.com
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут