Приблизний час читання: 3 хв

Вчені розповіли, при якій температурі коронавірус особливо активний

0

Вчені Університету Гонконгу розповіли, при якій температурі коронавірус особливо активний. Так, згідно з їхніми даними, коронавірус залишається активним тривалий час при температурі рівній чотирьом градусам. Крім того, без належної дезінфекції він зможе залишатися активним, заражаючи людей, на протязі двох тижнів.

Однак відзначається , що даний вірус не здатний витримувати високі температури, в зв’язку з чим достатньо всього п’яти хвилин при температурі 70 градусів для того, щоб його дезактивувати. Фахівці також розповіли, який час коронавірус може залишатися на різних матеріалах.

Читайте також  Вчені презентували пристрій, який дозволяє відчути смак віртуальної їжі

Наприклад, на папері вірус здатний залишатися лише протягом трьох годин, тоді як на одязі та обробленому дереві він може залишатися близько двох днів. На склі ж, в свою чергу, він може бути активним близько чотирьох днів, а на пластиці-тиждень.

Згідно актуальних даних, в Україні на даний момент відомо про 418 випадків інфікування. За добу було виявлено 62 нових випадків зараження.

ДЖЕРЕЛОMedrxiv
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут