Приблизний час читання: 3 хв

Bosch представила тест на COVID-19 – він робиться 2,5 години і його не треба відправляти в лабораторію

0

Bosch представила новий тест на коронавірус, який робиться всього 2,5 години. Про це пише Bloomberg.

Можливість тестування на Covid-19 розглядається як ключова змінна в обмеженні поширення коронавірусу. Зазвичай пацієнти зараз чекають своїх результатів кілька днів, в Україні це займає близько тижня.

Нові тести від Bosch показують результати наявністі коронавірусу і ще дев’яти інших різних вірусів в крові людини за 2,5 години. Точність цього тесту – 95%. При цьому важливою його відмінністю від інших розробок є відсутність необхідності відправляти його в спеціальні лабораторії.

Читайте також  Медичні консультації дистанційно: Нова акція від Vodafone – «Лікар поруч»

У новому тесті використовується платформа молекулярної діагностики Vivalytic, розроблена відділом охорони здоров’я Bosch пристрої на цій платформі вже використовуються в лікарнях, лабораторіях і медичних установах для діагностики ряду бактеріальних і вірусних захворювань, включаючи грип і пневмонію. Новий тест Covid-19 буде доступний в Німеччині в квітні і в цьому ж часі почне продаватися на міжнародних ринках.

ДЖЕРЕЛОBloomberg
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут