Експерти розповіли про небезпеку медичних масок під час епідемії коронавірусу

0

З’ясувалося, що медичні маски не є ефективним методом захисту від поширення інфекції. Більш того, вони здатні нашкодити людині. Про це стало відомо завдяки виданню MedicalXpress, яке опублікувало новий прес-реліз, у рамках якого експерти розповіли про небезпеку медичних масок під час епідемії коронавіруса.

Експерти відзначили, що медичні маски дають людям помилкове відчуття безпеки, у зв’язку з чим багато з тих, хто їх носить, перестають дотримуватися елементарних профілактичних заходів, у числі яких регулярне миття рук перед використанням. Крім того, за словами фахівців, багато хто носить маску не впевнившись в її щільному приляганні до обличчя, а також нехтують забороною торкатися до неї. Люди у масках часто поправляють їх, у зв’язку з чим ймовірність поширення інфекції лише збільшується.

Читайте також  Вчені передбачили найгірший сценарій епідемії коронавірусу

Фахівці повідомили про те, що рукавички також не є найефективнішою профілактикою, в разі, якщо торкатися ними обличчя. Вони також відзначили, що люди, які використовують рукавички, перестають стежити за гігієною рук.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут