Вчені досліджують таємничі аномалії Сатурна

124

Вчені всіляко намагаються вивчити таємничі аномалії Сатурна. Ця планета – чи не найдальше космічне тіло, яке можна буквально не озброєним оком розглянути з поверхні Землі.

Істерія навколо Сатурна не вщухає з розвитком сучасних технологій. Експерти мають у своєму розпорядженні десяток наукових і містичних явищ, пов’язаних з цією планетою.

АМС Cassini, яка спостерігала за Сатурном десять років, прислала на Землю різні радіосигнали, які виходять від нього. Вчені цей звук трансформували і припустили, що звучання може мати природне походження, але з подібними висновками не згодні британські дослідники, які заявили, що закономірність в звучанні шумів Сатурна говорить про їх штучність.

Крім того, відповідно до теорії дослідника Іммануїла Великовского, Сатурн – причина Великих змін на Землі. Він вважає, що це сталося після того, як стародавні Сатурн і Юпітер входили до складу подвійної зоряної системи. У якийсь період вони наблизилися один до одного і трапився вибух, що призвело до змін в Сонячній системі, розподіливши місця для планет, де вони знаходяться зараз.

Крім того, експерти говорять, що зіткнення Юпітера і Сатурна викликало десятки катаклізм на планетах, і тоді на Землі стався потоп, який був описаний не тільки в Біблії, але і в різних древніх письменах. Вчені досі намагаються розгадати таємницю далекої планети.

джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я