Вчені вибрали місце для побудови місячної бази

131

Вчені провели дослідження за допомогою супутника «Кагуя» щодо самого підходящого місця на Місяці для побудови там бази, в якій будуть розташовуватися члени місячної колонії. Дослідники вибрали кратер величиною в 50 кілометрів.

«Кагуя» – супутник, створений в Японії »який використовували в своєму дослідженні місячної поверхні вчені, намагаючись визначити найбільш оптимальне місце для створення бази на супутнику Землі. В якості самої безпечної ділянки місячної поверхні дослідники вибрали ділянку, створену в результаті перебігу лави, яке відбувалося в минулому. Тепер же на Місяці залишилися лавові трубки, в яких людство може розташувати свої побудови і складати ресурси, залишаючись у безпеці. Також вчені відзначили, що в даній ділянці місячної поверхні може перебувати вода, що значно полегшить проживання там землян.

Відзначимо, що вчені з Голландії висунули теорію, згідно з якою Місяць в минулому була покрита океанами, проте під впливом зовнішніх факторів з часом вся вода на поверхні супутника Землі кристалізувалася більше 140 мільйонів років тому. На їхню думку, Місяць був покритий шаром води завтовшки приблизно 30-40 км.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я