Вчені дізналися, як уповільнити розвиток раку

0
203

Дослідження проводили наукові співробітники Університету Меріледа та Інституту біомедицини, опублікувавши підсумки роботи в одному з наукових журналів.

Медики вважають, що зниження pH всередині ракових клітин може зробити їх більш кислими і уповільнити зростання і просування хвороби по організму. Співробітники ВНЗ розглядають лугу pH клітин як еволюційну перевагу. Їм вдалося знайти підхід системної біології для застосування цільової уразливості проти ракових клітин.

Читайте також  Користувачів Windows 10 чекають колосальні зміни в жовтні

Вчені використовували в новому дослідженні відомості попередніх біохімічних аналізів і базу даних по експресії генів ракових клітин для створення обчислювальної моделі, яка аналізувала активність pH. Якщо медики зможуть зрозуміти, як метаболізм функціонує в різних середовищах pH, то в подальшому вони зможуть визначити зміни в ракових клітинах, коли ті намагаються виживати і рости.

Читайте також  Вчені: Переворот полюсів Землі вплине на життя людей

Експерти з’ясували, що онкологічні клітини проліферують більше з внутрішньоклітинним лужним pH, через що вони стають більш вразливими під кислим pHi. Їм також вдалося знайти метаболічні ферменти з найбільшою активністю при лужних елементах при розвитку раку, які тепер можна застосовувати як ймовірні терапевтичні мішені.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут