Вчені дізналися, як уповільнити розвиток раку

0
226

Дослідження проводили наукові співробітники Університету Меріледа та Інституту біомедицини, опублікувавши підсумки роботи в одному з наукових журналів.

Медики вважають, що зниження pH всередині ракових клітин може зробити їх більш кислими і уповільнити зростання і просування хвороби по організму. Співробітники ВНЗ розглядають лугу pH клітин як еволюційну перевагу. Їм вдалося знайти підхід системної біології для застосування цільової уразливості проти ракових клітин.

Читайте також  Ще один слайдер: Офіційні зображення смартфона Honor Magic 2

Вчені використовували в новому дослідженні відомості попередніх біохімічних аналізів і базу даних по експресії генів ракових клітин для створення обчислювальної моделі, яка аналізувала активність pH. Якщо медики зможуть зрозуміти, як метаболізм функціонує в різних середовищах pH, то в подальшому вони зможуть визначити зміни в ракових клітинах, коли ті намагаються виживати і рости.

Читайте також  Xiaomi випустила дуже дешеві ноутбуки на Windows 10

Експерти з’ясували, що онкологічні клітини проліферують більше з внутрішньоклітинним лужним pH, через що вони стають більш вразливими під кислим pHi. Їм також вдалося знайти метаболічні ферменти з найбільшою активністю при лужних елементах при розвитку раку, які тепер можна застосовувати як ймовірні терапевтичні мішені.

Загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут