Вчені зуміли довести, що сучасні люди з’явилися близько 300 тис. років тому

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Сучасні люди на Землі з’явилися близько 300 тисяч років тому. До зазначених висновків дійшли в ході досліджень шведські вчені, що представляють Університет Упсали, повідомляється на сторінках видання Science.

Реклама

До висновку, що сучасні люди почали населяти Землю задовго до безпосередньо виходу з Африки, вчені прийшли після ретельного порівняння незначних мутацій в ДНК представників деяких африканських племен і, крім того, їх близьких. У підсумку експерти змогли довести, що перші предки південноафриканських племен, а також деяких інших племен проживали на теренах Південної Африки в відрізок часу від 260-350 тисяч років тому, хоча спочатку вважалося, що це спостерігалося 120 тисяч років тому.

До цього фахівці вважали, що вид Homo sapiens виник і розвинувся в Східній Африці через пару сотень тисяч років безпосередньо після процесу поділу найближчих предків неандертальців і кроманьйонців.

За словами авторів роботи, генетичні та палеоантропологічні матеріали фактично говорять про те, що для людства батьківщиною служить не якась певна точка в Африці, а весь континент.

джерело

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: