Вчені зуміли довести, що сучасні люди з’явилися близько 300 тис. років тому

0
201

Сучасні люди на Землі з’явилися близько 300 тисяч років тому. До зазначених висновків дійшли в ході досліджень шведські вчені, що представляють Університет Упсали, повідомляється на сторінках видання Science.

До висновку, що сучасні люди почали населяти Землю задовго до безпосередньо виходу з Африки, вчені прийшли після ретельного порівняння незначних мутацій в ДНК представників деяких африканських племен і, крім того, їх близьких. У підсумку експерти змогли довести, що перші предки південноафриканських племен, а також деяких інших племен проживали на теренах Південної Африки в відрізок часу від 260-350 тисяч років тому, хоча спочатку вважалося, що це спостерігалося 120 тисяч років тому.

Читайте також  Google і Microsoft виявили нову уразливість в процесорах

До цього фахівці вважали, що вид Homo sapiens виник і розвинувся в Східній Африці через пару сотень тисяч років безпосередньо після процесу поділу найближчих предків неандертальців і кроманьйонців.

За словами авторів роботи, генетичні та палеоантропологічні матеріали фактично говорять про те, що для людства батьківщиною служить не якась певна точка в Африці, а весь континент.

Читайте також  Відразу три версії Xiaomi Redmi 6A пройшли сертифікацію в Китаї

джерело

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут