Вчені визначили, що могло згубити юну Землю

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

У перший час після формування Землі вона могла бути знищена астероїдами, але залишилася ціла, що дозволило надалі зародитися життя на її поверхні. Про це повідомили американські дослідники з університету Невади, які стверджують, що знайшли умови, що дозволило нашій планеті зберегти своє існування.

Реклама

За допомогою комп’ютерного моделювання вчені вивчили, яка б доля чекала Землю в разі, якби розташування космічних тіл в Сонячній системі було дещо іншим. В результаті авторам дослідження вдалося встановити, що наявність великої кам’янистої планети між Марсом і Юпітером, а також між Землею і Венерою мало б згубні наслідки для землян. Виявилося, що в такому випадку астероїди падали б на земну поверхню в рази частіше, що зробило б життя тут неможливою.

Раніше повідомлялося, що 12 жовтня біля Землі пролетить великий астероїд, який може впасти на поверхню планети. За підрахунками дослідників, дане небесне тіло за своїми розмірами значно перевищує Челябінський метеорит.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: