Вчені: Вода допоможе в пошуках позаземного життя

162

На Землі воду знаходять всюди, від полярних крижаних шапок до парових гейзерів. Там, де знаходять воду, знаходять і життя, майже без винятків. Тому незвичайний девіз NASA в полюванні на позаземне життя є «слідуй за водою», пише iTechua.

Брайан Глейзер, океанограф з Гавайського університету в Маноа, що вивчає астробіології, стверджує, що для того, щоб знайти інопланетян необхідно в першу чергу шукати воду. Днями вчені NASA оголосили про знахідку на Марсі: темні потоки, які вчені бачили протягом літніх місяців на Марсі більше десяти років, виявилися свідченням поточної води. У той час як солоні потоки можуть бути занадто перенасиченим хлористим солями, щоб підтримувати життя, вони підвищують ймовірність наявності життя на Марсі в поточний момент.

За словами вчених, кілька хімічних властивостей води роблять її незамінною для живих істот. Тому астрономи повинні шукати воду, недалеко від якої може перебувати поселення прибульців. При цьому вчені стверджують, що інопланетяни не обов’язково використовують воду в такому стані, в якому її звикла використовувати людська цивілізація.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я