Американські компанії відправлять в космос туристів в найближчі два роки

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Майбутні щасливчики, яким належить стати справжніми космічними туристами, компанії Blue Origin і Virgin Galactic зможуть запропонувати перебування в космосі впродовж 2 годин 11 хвилин. Як відомо, дані бренди мають намір реалізувати свої плани в області космічного туризму вже в найближчі кілька років.

Реклама

«Якщо говорити про те, як буде відбуватися сам процес, то New Shepard до суборбітального простору добереться приблизно за 11 хвилин , – розповідає присутнім на презентації стратегічної програми Blue Origin Аріанна Корнелл, глава даного відділу компанії. – Третина поверхні капсули, в яку ми зможемо помістити шість чоловік, буде зайнята ілюмінаторами. Коли політ закінчиться, то капсула здійснить досить м’яку посадку на півночі Техасу. Підготовка учасників буде проводиться на інтенсивний манер, але триватиме один день».  Також Корнелл стверджує, що в космос туристів можуть посилати вже через рік-два. У цей період може бути проведено кілька пробних вильотів. Людей до них, природно, не допустять.

«Тут немає ніякої гонки і це вкрай важливо розуміти. Ми надішлемо людей лише після того, як буде готові зробити це. Якщо для цього буде потрібно більше часу, то значить, перший політ здійснено буде пізніше намічених термінів», – заявила Корнелл.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: