Вчені до 2025 року створять машину часу

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Вчені зі Стенфордського університету заявили, що вже в 2025 році буде створено перший концепт машини часу. До того моменту фахівці повинні розробити технологію, що дозволяє долати велику відстань з надсвітовою швидкістю.

Реклама

За оцінками експертів, вже до 2020 року вчені зможуть «розбивати» людину на мільярди дрібних частинок. Молекулярна фізика вже зробила крок на кілька етапів вперед, і це є передумовою для створення машини часу. Фахівці впевнені, що за 10 років з’являться нові технології, завдяки яким вивчити Всесвіт стане цілком можливо.

Біофізики акцентували увагу на тому, що створення машини часу можливо лише теоретично. Але для цього є всі передумови, і кожен раз з’являються нові можливості. Суть полягає в тому, щоб повністю «розбити» людини на молекули, які будуть переміщатися в квантовому просторі, і за рахунок цього в подальшому просто можна буде долати часової Континіум і переміщатися в часі. Про це розповів Мічіо Каку у своїй книзі «Фізика неможливого».

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: