Вчені розкрили таємницю будівництва пірамід Єгипту

98

Групі археологів за допомогою древніх записів на папірусі вдалося розкрити таємницю будівництва пірамід. У документах єгиптяни детально виклали спосіб, який вони застосовували понад 4600 років тому для транспортування кам’яних блоків, вага яких складала десятки тонн.

Про це повідомляє видання «Народна Правда».

Єгипетський вчений-археолог і колишній голова Міністерства у справах старожитностей Єгипту Захі Хавас зазначив, що транспортування каменів до майбутнього місця великих пірамід Гізи здійснювалася з спецпорту в місці розробки каменю в Асуані на човнах, які рухалися по Нілу.

Популярні новини  Експерти спростували міф про користь червоного вина

Потім їх транспортували по будівельним каналах прямо до спеціально побудованого порту, який знаходився поруч з пірамідами.

Знаменитий на весь світ археологічний комплекс пірамід Гізи знаходиться на західному березі Нілу під Каїром. Комплексу понад 4,5 тисяч років, він складається з 3 велетенських пірамід: Хеопса, Хефрена та Мікеріна.

Додамо, на думку вчених Стенфордського університету, вже у досить недалекому майбутньому, людина, аби збільшити свої можливості, буде вкрита мережею різноманітних датчиків, сенсорів та імплантів. Вони поєднаються в один додатковий орган почуттів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я