Вчені з’ясували, чому люди не можуть зустрітися з прибульцями

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Нобелівський лауреат Енріко Фермі задався питанням, чому людство все ще не може самостійно відстежити прибульців. На думку сучасних вчених, найбільш ймовірні відповіді будуть пов’язані з самою людиною.

Реклама

Енріко Фермі запропонував гіпотезу «Великий фільтр». Відповідно до неї, до того моменту, як розумне життя зможе виїхати за межі свого рідного світу, їй необхідно подолати якусь стіну. Гіпотеза свідчить, що в глобальному еволюційному процесі є певні перехідні моменти, які доведеться подолати будь-якій розумній цивілізації, щоб отримати можливість спілкування з іншими світами.

Для деяких цивілізацій ці перехідні моменти можуть проходити на ранньому етапі життя, але людство тільки рухається до цього моменту еволюції.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: